Journey Builder (narzędzie Tworzenia Ścieżki)

Twórz inteligentne przepływy użytkowników, aby automatycznie angażować ich zgodnie z ich zachowaniem.

Wizualizacja ścieżki zachowań klienta

Zwiększenie zadowolenia klientów i ich zaangażowania dzięki zautomatyzowanym kampaniom opartym na ich zaobserwowamych zachowaniach. Maxautomation pozwala markom korporacyjnym angażować użytkowników na każdym ważnym etapie podróży użytkownika, w tym w aplikacjach online, zakupach i rejestracjach dzięki inteligentnej, spersonalizowanej treści, w celu kierowania kluczowymi działaniami użytkowników i szybkiej realizacji celów.

Wizualizuj kampanie marketingowe

Wizualizuj swoje strategie marketingowe dzięki Maxautomation Journey Builder. Usprawnij proces marketingowy, stosując serię wysoce inteligentnych, zautomatyzowanych kampanii marketingowych.

Drive Customer Journeys

Zwiększ doświadczenie swoich klientów dzięki terminowym i trafnym wiadomościom opartym na ich zachowaniu i działaniach. Zwiększ możliwości zaangażowania z klientami na kluczowych etapach w całym cyklu życia klienta.

Popraw procesy marketingowe

Popraw swoje bieżące procesy za pomocą narzędzi, które są potrzebne do ich zautomatyzowania. Szybko znajdź coraz więcej sposobów na usprawnienie swojego procesu i jedniocześnie doświadczenia swoich klientów.

Kampanie wielokanałowe

Zapewnij spójne zaangażowanie w cyfrowe kanały twojej marki, w tym wiadomości e-mail, SMS i powiadomienia Push, dzięki czemu Twoi klienci będą mieli odpowiednie informacji.