Procesní zákaznické mapy

Vytvořte chytré cesty pro vaše uživatale, abyste je automaticky zapojili podle jejich chování

Zobrazte si zákaznickou cestu

Zlepšete zkušenosti zákazníků a angažujte se v automatizovaných kampaních na základě chování vašich zákazníků. Maxautomation umožňuje firemním značkám zapojit uživatele prostřednictvím důležité fáze cesty uživatele, včetně on-line aplikací, nákupů, registrací s inteligentním a personalizovaným obsahem. Tento nástroj řídí klíčové akce uživatelů a urychluje dosažení cílů.

Zobrazte si marketingové kampaně

Zobrazte si své marketingové strategie pomocí zákaznické cesty Maxautomation. Zefektivněte svůj marketingový proces pomocí řady vysoce inteligentních a automatizovaných marketingových kampaní.

Zákaznická cesta pod kontrolou

Podporujte zážitky svých zákazníků včasnými a relevantními zprávami založenými na jejich chování a činnostech. Zvyšte příležitosti ke spolupráci se svými zákazníky v klíčových fázích životního cyklu zákazníka.

Vylepšete marketingové procesy

Vylepšte své stávající procesy pomocí automatických nástrojů. Rychle najdete více způsobů, jak zlepšit svůj proces a nakonec i zážitky vašich zákazníků.

Vícekanálové kampaně

Získejte maximální podporu pro své značky pomocí digitálních nástrojů včetně e-mailu, SMS a push oznámení, takže vaši zákazníci dostanou ten správný uživatelský zážitek.